Postavení

10. dubna 2011 v 14:58 | Amy
Alfa → Nevyšší možné postavení. Alfa jí kořist jako první. Všichni jsou Alfě podřízení a musí jí poslouchat. Alfami může bát samec a samice, partneři. Vždycky je v jedné smečce pouze jeden pár Alfa.
Male → Zastupitel Alfy. Ke kořisti jde ihned po Alfě. Ve smečce má určitou autoritu a úctu a mnohdy jsou s Alfou skoro na "stejné laťce". Při důležitým věcech pomáhá a rozhoduje společně s Alfou. Vždy je pouze jeden pár, samec a samice, partneři.
Flite → Nemá o moc méně práv jak Male. Toto postavení je úctyhodné. Flite ke kořisti nastupují po Male. Vždy jsou dva páry Flite partnerů. Flite můžou mít své názory a návrhy bez toho, aby byli potrestáni. Flite většinou vychovávají potomky vyšších šelem.
Last → Průměrní členové smečky. Za své názory bývají stejně potrestáni a nemají právo pářit se.
Nautral → Podprůměrní členové smečky. Zůstává jim vždy pouze mršina. Bývají obětováni a ve smečce nemají žádná práva.
Omega → Toto postavení mývají pouze samci, kteří byli dříve Alfami, ale teď jsou v důchodu. Ve vlčích postaveních je to to nejmenší, v šelmých právě naopak. Staří Alfy mývají od nynějších Alf velkou úctu a respekt a mnohdy si k nim chodí pro rady.
 


Komentáře

1 Mal/Nasty/Ito, blablabla | 10. května 2015 v 16:12 | Reagovat

Amy?
Nechceš zase někdy přijít na Skype? :D (Ano, je mi jasný, že už tam nejspíš
nechodíš, to nejspíš ani sem, ale třeba si tohoto komentu někdy v budoucnosti všimneš. :D)

2 Amy | 11. srpna 2016 v 23:01 | Reagovat

Problém je, že já už nevím, jakej jsem měla skype. :D A obávám se, že veškerej kontakt jsem na tebe ztratila. :/ Takže jestli i ty si v budoucnu všimneš tohohle komentáře, napiš mi na harrison.rt99@gmail.com . :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.