Registrace

8. dubna 2011 v 16:03 | Amy
Pokud chápeš princip hry a chceš se přidat do světa Aragonite, nezbývá nic jiného, než jen registrace. Jedná se o jednoduchý formulář, který se vyplní a automaticky odešle na náš e-mail.
Nejdříve si ale musíš povinně přečíst tyto pravidla a podmínky.

  1. Musíte brát na vědomí šelmí chování. Uvědomte si, že jste zvíře, neuděláte si přece biftek, nebo si nenalejete do kelímků čaj. Upřímně doufám, že to nikoho nenapadne.
  2. Respektujte více postavené (Alfu, Male - i Last, pokud jste Neautral). Musíte brát v ohled i svou smečku, pokud do ní patříte. Nesmíte si vyskakovat, pokud nemůžete. I kdyby měla Alfa menší sílu než vy, nemůžete jí shodit. Je to trochu nelogické, ale Alfu můžeme z postavení zbavit pouze my, admini.
  3. Nesmíte psát za jinou šelmu. Trestá se to ubráním schopností, Arů. "Nepsat za jinou šelmu", tím se myslí, že si do příspěvku nebudete vymýšlet něco, co druhá šelma nikdy nenapsala. Například, že napíšete, že řekla "Ahoj", přitom druhá šelma ani neví, že váš příspěvek byl zveřejněn.
  4. Je zakázáno mít více účtů. Umíme to docela spolehlivě zjistit. Stejně pak nebereme ohledy na příbuzenstvo - sestřenice, sestra. Lidi se stejnou IP adresou. Pokud budeš používat více počítačů, nahlas nám to. Příbuzenstvo taky hlaš.
  5. Piš do knihy s diakritikou, pamatuj na interpunkci, ber to jako sloh. (Ať tam ani nevidím nějaké - "vydel jsem nakoho a sel sem za nym"!)
  6. Je zakázáno psát do knihy sprostě nebo nadávat ostatním členům.
  7. Nesmíš rozšiřovat hesla ke knihám dál.
  8. Dodržuj pravidla!

Formulář se nachází zde.

Jedna sekce ve registračním formuláři je "Číslo obrázku". Obrázek si vybereš v "Galerii". Registrace bez čísla obrázku není platná. Je nutné vyplnit všechno.